Xiaomi Mi Note 2 64Gb/4Gb

Posted by: Christián Horník
Zľava!

 260,00  249,08

Kategórie: Značky: ,

Popis

Xiaomi Mi Note 2 64Gb/4Gb

Xiaomi Mi Note 2 je symbolom jedinečných technológií, spoľahlivosti a výkonu. Spoločnosť vyrobila vysoko výkonné zariadenie s rýchlym procesorom, extra pamäťou, Multi-Pixel fotoaparátom a ďalšími funkciami.

Nádherný dizajn

Vlajková loď Xiaomi Mi Note 2 má zaujímavú sendvičovú konštrukciu – 3D sklo vpredu a vzadu je symetricky zakrivené na stranách, kde sa nachádza kovový rám. Na prednej strane je umiestnený reproduktor, samostatná kamera a snímač odtlačkov prstov. Zadná strana obsahuje hlavný fotoaparát a dvojitý LED-blesk. Mi Note 2 tiež obsahuje slot pre DUAL-SIM a port USB Type-C.

Flexibilný AMOLED displej

Veľký a kvalitný displej bol pre Xiaomi vždy výnimočnou oblasťou. Mi Note 2 je upravená s ohybným displejom AMOLED s Full HD rozlíšením a technológiou Force Touch. Pomer obrazovky k telu je 77,2%.

High-end výbava

Skutočne zaujímavá časť prichádza pri pohľade pod kapotu. Xiaomi Mi Note 2 používa najrýchlejší procesor Qualcomm – Snapdragon 821 s maximálnou frekvenciou 2,35GHz spárovaný s grafickým procesorom Adreno 530.

Multi-pixel fotoaparát

Xiaomi sa chová špičkovo pokiaľ ide o kamery. Zariadenie Mi Note 2 je vybavené skvelým 22,56 MP fotoaparátom so snímačom Sony IMX318 a clonou f / 2,0. Takáto výbava umožňuje snímanie tých najostrejších fotiek a videí. 3-osý stabilizačný systém poskytuje bezproblémový a hladký obraz v 4K. Predný fotoaparát má 8 MP a poskytuje automatické zaostrovanie.

Navýšenie pamäte RAM a ROM

Toto je miesto, kde Xiaomi spravilo veľké rozhodnutie. Pamäť telefónu bola rozšírená na 64-GB uložisko a 4-GB RAM LPDDR4, ktoré umožňujú súčasne pracovať s viacerými úlohami ešte rýchlejšie a nerobí im problém slovo multitasking. Máte dostatok pristoru na akúkoľvek aplikáciu, hru alebo video bez toho aby ste sa nejako obmedzovali.

Krištáľový zvuk

Zvukový procesor AQSTIC ponúka Hi-Fi zvuk 24 bitov / 192 kHz. Uspokojí všetkých hudobných nadšencov pretože dodá nádherne čistý zvuk bez deformácií. Ponorte sa do sveta hudby, audiokníh alebo si vychutnajte zvukové efekty ako v kine.

Silná batéria

Xiaomi Mi Note 2 obsahuje 4070mAh batériu a podporuje Quick Charge 3.0. Už sa nestane že by sa vám mobil vybil počas dňa, a ak sa to aj stane, tak ho bleskovo nabijete behom okamihu.